Zonguldak Depolama

Zonguldak Depolama

Zonguldak Depolama Hizmeti

Zonguldak şehrinde ev eşyanızı bir süre depolatmak istiyorsanız profesyonel bir ardiye hizmetine gereksinim duyuyorsunuz demektir. Mallarınızı depolatırken temiz bir şirket tercih etmelisiniz.

Evinizde fazla eşya bulunuyorsa ve siz bu malları bir süre depolatmak istiyorsanız şirketimizden ücret bilgisi alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Güvenlik: Mallarınız sizler yanlarında değilken emniyetli bir biçimde saklanmaktadır. Depolarımızın tamamında güvenlik görevlisi yer almaktadır.

Depolama işinde dürüst bir işletme tercih etmeye özen gösterin. Ürünlerinizi depolatmadan önce kolilenmesi işini kim gerçekleştireceğiz kararlaştırılmalı. Depolanması gereken eşyalar profesyonel bir şekilde paketlenerek ambarlama için hazır şekle getirilmeli.

Mal Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları depolanacak olan ürünlerin kaplayacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Hesaplama gerçekleştirilirken büyük bir çoğunlukla metreküp hesabı yapılır. Eşyaların kaplayacağı ölçüye göre fiyatlandırma yapılır.

Depolama fiyatları TÜFE oranları doğrultusunda devamlı artmaktadır. Depolama sözleşmesinde fiyat artışları konusunda bir madde yer almaktadır.