Hizmetlerimiz

Ünvanımızdan anlaşılacağı üzere uzmanlık alanımız evden eve nakliyattır. Kurulduğumuz günden bugüne sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillenerek farklı taşımacılık hizmetlerinide sunmaya başladık. Bu taşımacılık hizmetlerinden bahsedecek olursa ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, tıbbi cihaz taşımacılığı ve depolama hizmetleri başta olmak üzere hassas taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Bütün taşımacılık hizmetlerimizi sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz ve taşımacılık esnasında zarar görecek eyalarınızın en kısa sürede onarılacağı garantisini vermekteyiz.

Ücretsiz Eksprtiz Hizmeti

Taşımacılık öncesi evinize bir eksperin gelip taşınacak olan eşyaları incelemesi veya müşterinin taşınacak olan eşyaların resmini çekerek tarafımıza göndermesi taşımacılık esnasında yaşanabilecek sorunların önüne geçmektedir. Çok olmasada bazen müşter eşyalarını çok iyi izah edememektedir ve sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu tür sorunların ortaya çıkmaması için yukarıda bahsettiğimiz gibi ekspertiz hizmeti çok önemlidir.