Tokat Depolama

Tokat Depolama

Tokat Depolama

Tokat il sınırları içerisinde mobilyalarınızı geçici bir süre depolatmak istiyorsanız dürüst bir ardiye hizmetine gereksinim duyuyorsunuz demektir. Mobilyalarınızı saklatırken prensipli bir firma seçimine özen göstermelisiniz.

Evinizde fazla mal bulunuyorsa ve siz bu eşyaları uzun bir süre depolatmak istiyorsanız şirketimizden ücret bilgisi alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Emniyetli: Eşyalarınız siz yanlarında değilken güvenilir bir biçimde saklanmaktadır. Ardiyelerimizin tamamında güvenlik görevlisi bulunmaktadır.

Depolama işinde dürüst bir şirket ile çalışmaya özen gösterin. Ürünlerinizi depolatmadan önce ambalajlanması görevini kimin yapacağı kararlaştırılmalı. Depolanacak eşyalar profesyonel bir biçimde paketlenerek ambarlama için hazır şekile getirilmeli.

Eşya Depolama Fiyatları

Depolama ücretleri depolanacak olan malların miktarına göre değişiklik göstermektedir. Hesaplama gerçekleştirilirken genellikle metreküp hesabı yapılır. Eşyaların kaplayacağı hacime göre ücretlendirme yapılır.

Depolama fiyatları TEFE oranları doğrultusunda sürekli artmaktadır. Depolama sözleşmesinde fiyatlandırma konusunda bir madde yer almaktadır.