Tekirdağ Ergene Asansörlü Nakliyat

Tekirdağ Ergene Asansörlü Nakliyat

Tekirdağ ili Ergene ilçesinde Asansörlü Nakliyat servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz?

Tekirdağ Ergene Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık ihtiyaçlarınız için merdiven sistemimiz ile uzun süredir sizlere hizmet sağlıyoruz. Asansörlü sistemler farklı kapasitelere sahip olup ihtiyaç ettiğiniz yükseklik durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Tekirdağ Ergene Asansörlü Sistemin Avantajları

Mobil asansör sistemleri ile yapılacak taşınma işlemlerinin çok sayıda artısı bulunmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti Avrupa ülkelerinde yıllardır kullanılmaktadır. Asansörlü nakliyat sistemi sayesinde taşımacılık işlemleri daha ekonomik ve zararsız gerçekleştirilir.

Neden Vinçli nakliye?

Asansörlü nakliyat işlemlerinde taşınacak malların sıkıntısız bir türde nakledilebilmesi için vinç sistemi son derece önemlidir. Türkiye’de son günlerde nakliye işlemlerinde vinç sistemi çoğunlukla tercih edilmektedir. Asansörlü nakliye işlemlerinde nakliye süreci daha kısa olur.

Asansörlü nakliyat ücretleri nedir?

Bugün kullanılmamış bir asansör sisteminin fiyatı 700.000 TL civarındadır. Firmasına o denli para veren bir işyeri sahibi bu ücreti amorti etmek için ücretlendirmede bir yenileme yapması şarttır. İşçilik maliyetleri fazlalaştığından dolayı asansörlü nakliyat fiyatları aslında fazla artış göstermemiştir.