Sakarya Eşya Depolama

Sakarya Eşya Depolama

Sakarya Ev Eşyası Depolama

Sakarya ilinde ev eşyanızı geçici bir süre depolatmak istiyorsanız güvenilir bir depo hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Mobilyalarınızı depolatırken temiz bir işletme seçimine özen göstermelisiniz.

İşyerinizde fazla eşya mevcutsa ve siz bu eşyaları bir süre depolatmak istiyorsanız bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Güvenilir: Eşyalarınız siz yanında değilken profesyonel bir halde depolanır. Ardiyelerimizin tamamında güvenlik görevlisi bulunmaktadır.

Depolama hizmetlerinde düzgün bir işletme tercih etmeye özen gösterin. Mallarınızı depolatmadan önce kolilenmesi görevini kimin gerçekleştireceği belirlenmeli. Depo yapılacak eşyalar düzgün bir biçimde paketlenerek saklama için hazır şekile getirilmeli.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Depolama tarifesi depolanacak olan eşyaların hacmine göre değişiklik göstermektedir. Hesaplama yapılırken genelde metreküp hesabına bakılır. Eşyaların kaplayacağı alana göre ücretlendirme yapılır.

Depolama fiyatları TEFE oranları doğrultusunda sürekli artmaktadır. Depolama sözleşmesinde ücretlendirme konusunda içerik yer almaktadır.