Niğde Eşya Depolama

Niğde Eşya Depolama

Niğde Depolama Hizmeti

Niğde bölgesinde evinizi belirli bir süre depolatmak istiyorsanız profesyonel bir depo hizmetine gerek duyuyorsunuz demektir. Eşyalarınızı saklatırken profesyonel bir işletme seçimi yapmalısınız.

Evinizde fazla mobilya mevcutsa ve sizler bu malları belirli bir süre depolatmak istiyorsanız firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Emniyetli: Ürünleriniz sizler yanında değilken emniyetli bir şekilde depolanmaktadır. Depolarımızın tamamında güvenlik sistemi bulunmaktadır.

Depolama hizmetinde düzgün bir şirket tercih etmeye özen gösterin. Eşyalarınızı depolatmadan önce ambalajlanması görevini kimin yapacağı kararlaştırılmalı. Depolanacak eşyalar düzgün bir biçimde paketlenerek ambarlama için hazır şekle getirilmeli.

Mal Depolama Fiyatları

Depolama tarifesi depolanacak olan eşyaların miktarına göre değişiklik göstermektedir. Hesaplama yapılırken genelde metreküp hesabı yapılır. Eşyaların kaplayacağı hacime göre ücretlendirme yapılır.

Depolama fiyatları TEFE oranları doğrultusunda devamlı artmaktadır. Depolama sözleşmesinde fiyat artışları konusunda bir madde yer almaktadır.