Malatya Depolama

Malatya Depolama

Malatya Depolama

Malatya bölgesinde evinizi uzun bir süre depolatmak istiyorsanız dürüst bir ardiye hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Mallarınızı saklatırken profesyonel bir firma seçimine özen göstermelisiniz.

İşyerinizde fazla eşya bulunuyorsa ve sizler bu eşyaları bir süre depolatmak istiyorsanız işletmemizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Emniyetli: Mallarınız siz yakınında değilken emniyetli bir şekilde depolanır. Ardiyelerimizin tamamında kamera sistemi yer almaktadır.

Depolama işinde dürüst bir firma tercih etmeye itina gösterin. Eşyalarınızı depolatmadan önce paketlenmesi görevini kim gerçekleştireceğiz belirlenmeli. Depolanacak eşyalar uygun bir biçimde paketlenerek ambarlama için hazır şekile getirilmeli.

Eşya Depolama Fiyatları

Depolama ücretleri depolanacak olan ürünlerin miktarına göre farklılık göstermektedir. Hesaplama gerçekleştirilirken büyük bir çoğunlukla metreküp hesabı yapılır. Eşyaların kaplayacağı alana göre fiyatlandırma yapılır.

Depolama fiyatları TEFE oranları doğrultusunda düzenli artmaktadır. Depolama sözleşmesinde fiyat artışları konusunda bilgi yer almaktadır.