Kütahya Eşya Depolama

Kütahya Eşya Depolama

Kütahya Depolama

Kütahya şehrinde ev eşyanızı bir süre depolatmak istiyorsanız profesyonel bir antrepo hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Mallarınızı saklatırken işini iyi yapan bir işletme seçimine özen göstermelisiniz.

Evinizde fazla mobilya bulunuyorsa ve siz bu eşyaları geçici bir süre depolatmak istiyorsanız tarafımızdan ücret bilgisi alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Güvenlik: Eşyalarınız siz yanında değilken emniyetli bir şekilde depolanmaktadır. Ardiyelerimizin tamamında kamera sistemi yer almaktadır.

Depolama işinde dürüst bir depo tercih etmeye itina gösterin. Ürünlerinizi depolatmadan önce paketlenmesi işini kimin yapacağı kararlaştırılmalı. Depo yapılacak eşyalar uygun bir biçimde paketlenerek saklama için hazır hale getirilmeli.

Eşya Depolama Fiyatları

Depolama tarifesi depolanacak olan malların hacmine göre farklılık göstermektedir. Hesaplama yapılırken genellikle metreküp olarak hesaplama yapılır. Eşyaların kaplayacağı alana göre ücretlendirme yapılır.

Depolama fiyatları enflasyon oranları doğrultusunda sürekli artmaktadır. Depolama sözleşmesinde ücretlendirme konusunda bir madde yer almaktadır.