Kahramanmaraş Depolama Hizmeti

Kahramanmaraş Depolama Hizmeti

Kahramanmaraş Ev Eşyası Depolama

Kahramanmaraş bölgesinde eşyalarınızı geçici bir süre depolatmak istiyorsanız güvenilir bir ardiye hizmetine gerek duyuyorsunuz demektir. Eşyalarınızı depolatırken profesyonel bir şirket seçimine özen göstermelisiniz.

İşyerinizde fazla mal bulunuyorsa ve siz bu eşyaları geçici bir süre depolatmak istiyorsanız işletmemizden teklif alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Güvenilir: Eşyalarınız sizler yanlarında değilken profesyonel bir şekilde depolanmaktadır. Depolarımızın tamamında güvenlik sistemi bulunmaktadır.

Depolama hizmetinde profesyonel bir firma tercih etmeye özen gösterin. Mallarınızı depolatmadan önce kolilenmesi görevini kimin gerçekleştireceği kesinleştirilmeli. Depolanacak eşyalar uygun bir biçimde paketlenerek ambarlama için hazır şekile getirilmeli.

Eşya Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları depolanacak olan malların miktarına göre değişiklik göstermektedir. Hesaplama gerçekleştirilirken genelde metreküp hesabı yapılır. Eşyaların kaplayacağı ölçüye göre ücretlendirme yapılır.

Depolama fiyatları TEFE oranları doğrultusunda düzenli artmaktadır. Depolama sözleşmesinde fiyat artışları konusunda bir madde yer almaktadır.