Giresun Depolama

Giresun Depolama

Giresun Depolama

Giresun ilinde eşyalarınızı geçici bir süre depolatmak istiyorsanız profesyonel bir antrepo hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Mobilyalarınızı depolatırken profesyonel bir işletme seçimi yapmalısınız.

İşyerinizde fazla eşya varsa ve sizler bu malları belirli bir süre depolatmak istiyorsanız firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Emniyetli: Ürünleriniz sizler yakınında değilken emniyetli bir halde depolanır. Depolarımızın tamamında güvenlik sistemi yer almaktadır.

Depolama hizmetinde düzgün bir depo seçmeye itina gösterin. Eşyalarınızı depolatmadan önce kolilenmesi işini kim gerçekleştireceğiz belirlenmeli. Depo yapılacak eşyalar profesyonel bir biçimde paketlenerek depoalama için hazır hale getirilmeli.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Depolama tarifesi depolanacak olan ürünlerin hacmine göre değişiklik göstermektedir. Hesaplama gerçekleştirilirken genelde metreküp hesabı yapılır. Eşyaların kaplayacağı hacime göre fiyatlandırma yapılır.

Depolama fiyatları TÜFE oranları doğrultusunda devamlı artmaktadır. Depolama sözleşmesinde fiyatlandırma konusunda içerik yer almaktadır.