Çanakkale Depolama

Çanakkale Depolama

Çanakkale Depolama Hizmeti

Çanakkale bölgesinde ev eşyanızı uzun bir süre depolatmak istiyorsanız iyi bir antrepo hizmetine gerek duyuyorsunuz demektir. Eşyalarınızı depolatırken profesyonel bir firma seçmelisiniz.

Evinizde fazla mal varsa ve sizler bu malları uzun bir süre depolatmak istiyorsanız bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Güvenilir: Ürünleriniz siz yanlarında değilken profesyonel bir biçimde saklanmaktadır. Antrepolarımızın tamamında güvenlik sistemi bulunmaktadır.

Depolama işinde profesyonel bir depo tercih etmeye özen gösterin. Ürünlerinizi depolatmadan önce paketlenmesi görevini kimin gerçekleştireceği kararlaştırılmalı. Depolanacak eşyalar profesyonel bir biçimde paketlenerek saklama için hazır hale getirilmeli.

Mal Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları depolanacak olan malların miktarına göre değişiklik göstermektedir. Hesaplama gerçekleştirilirken genelde metreküp hesabına bakılır. Eşyaların kaplayacağı alana göre fiyatlandırma yapılır.

Depolama fiyatları TÜFE oranları doğrultusunda devamlı artmaktadır. Depolama sözleşmesinde fiyat artışları konusunda içerik yer almaktadır.