Çanakkale Depolama Hizmeti

Çanakkale Depolama Hizmeti

Çanakkale Depolama

Çanakkale il sınırları içerisinde mobilyalarınızı uzun bir süre depolatmak istiyorsanız iyi bir antrepo hizmetine gerek duyuyorsunuz demektir. Mobilyalarınızı depolatırken temiz bir işletme seçmelisiniz.

Evinizde fazla mobilya varsa ve siz bu eşyaları bir süre depolatmak istiyorsanız tarafımızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Güvenlik: Ürünleriniz siz yanında değilken emniyetli bir biçimde depolanmaktadır. Depolarımızın tamamında güvenlik sistemi yer almaktadır.

Depolama işinde dürüst bir şirket ile çalışmaya özen gösterin. Ürünlerinizi depolatmadan önce ambalajlanması görevini kim gerçekleştireceğiz kararlaştırılmalı. Depolanacak eşyalar uygun bir biçimde paketlenerek ambarlama için hazır şekile getirilmeli.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları depolanacak olan eşyaların hacmine göre değişiklik göstermektedir. Hesaplama gerçekleştirilirken genellikle metreküp hesabı yapılır. Eşyaların kaplayacağı ölçüye göre ücretlendirme yapılır.

Depolama fiyatları TEFE oranları doğrultusunda düzenli artmaktadır. Depolama sözleşmesinde fiyat artışları konusunda içerik yer almaktadır.