Bartın Eşya Depolama

Bartın Eşya Depolama

Bartın Depolama

Bartın şehrinde mobilyalarınızı bir süre depolatmak istiyorsanız güvenilir bir ardiye hizmetine gereksinim duyuyorsunuz demektir. Eşyalarınızı saklatırken prensipli bir şirket seçmelisiniz.

Evinizde fazla eşya bulunuyorsa ve siz bu malları bir süre depolatmak istiyorsanız şirketimizden ücret bilgisi alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Güvenlik: Eşyalarınız sizler yanlarında değilken güvenilir bir biçimde saklanmaktadır. Ardiyelerimizin tamamında kamera sistemi yer almaktadır.

Depolama hizmetinde dürüst bir depo seçmeye özen gösterin. Eşyalarınızı depolatmadan önce ambalajlanması işini kim gerçekleştireceğiz kararlaştırılmalı. Depo yapılacak eşyalar düzgün bir şekilde paketlenerek depoalama için hazır hale getirilmeli.

Mal Depolama Fiyatları

Depolama ücretleri depolanacak olan malların miktarına göre değişiklik göstermektedir. Hesaplama gerçekleştirilirken genelde metreküp hesabı yapılır. Eşyaların kaplayacağı ölçüye göre ücretlendirme yapılır.

Depolama fiyatları TÜFE oranları doğrultusunda devamlı artmaktadır. Depolama sözleşmesinde ücretlendirme konusunda içerik yer almaktadır.