Aydın Depolama

Aydın Depolama

Aydın Depolama

Aydın bölgesinde evinizi uzun bir süre depolatmak istiyorsanız dürüst bir antrepo hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Eşyalarınızı saklatırken düzenli bir firma tercih etmelisiniz.

İşyerinizde fazla eşya bulunuyorsa ve sizler bu malları bir süre depolatmak istiyorsanız işletmemizden ücret bilgisi alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Güvenlik: Mallarınız siz yakınında değilken profesyonel bir halde depolanmaktadır. Antrepolarımızın tamamında güvenlik sistemi yer almaktadır.

Depolama işinde güvenilir bir firma ile çalışmaya özen gösterin. Eşyalarınızı depolatmadan önce ambalajlanması görevini kimin yapacağı belirlenmeli. Depo yapılacak eşyalar profesyonel bir şekilde paketlenerek ambarlama için hazır şekile getirilmeli.

Mal Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları depolanacak olan ürünlerin kaplayacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Hesaplama yapılırken genelde metreküp hesabı yapılır. Eşyaların kaplayacağı ölçüye göre fiyatlandırma yapılır.

Depolama fiyatları TÜFE oranları doğrultusunda düzenli artmaktadır. Depolama sözleşmesinde fiyatlandırma konusunda bilgi yer almaktadır.