Artvin Depolama

Artvin Depolama

Artvin Depolama Hizmeti

Artvin şehrinde eşyalarınızı geçici bir süre depolatmak istiyorsanız güvenilir bir ardiye hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Mallarınızı depolatırken temiz bir şirket seçimine özen göstermelisiniz.

İşyerinizde fazla mobilya bulunuyorsa ve siz bu eşyaları bir süre depolatmak istiyorsanız işletmemizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Güvenlik: Eşyalarınız siz yanlarında değilken güvenilir bir şekilde saklanmaktadır. Ardiyelerimizin tamamında güvenlik görevlisi yer almaktadır.

Depolama hizmetlerinde güvenilir bir depo seçmeye itina gösterin. Ürünlerinizi depolatmadan önce ambalajlanması işini kimin yapacağı kesinleştirilmeli. Depo yapılacak eşyalar uygun bir şekilde paketlenerek depoalama için hazır şekle getirilmeli.

Mal Depolama Fiyatları

Depolama tarifesi depolanacak olan ürünlerin hacmine göre değişiklik göstermektedir. Hesaplama yapılırken genellikle metreküp hesabına bakılır. Eşyaların kaplayacağı alana göre ücretlendirme yapılır.

Depolama fiyatları TEFE oranları doğrultusunda devamlı artmaktadır. Depolama sözleşmesinde fiyatlandırma konusunda içerik yer almaktadır.