Antalya Depolama Hizmeti

Antalya Depolama Hizmeti

Antalya Ev Eşyası Depolama

Antalya ilinde mobilyalarınızı geçici bir süre depolatmak istiyorsanız profesyonel bir antrepo hizmetine gereksinim duyuyorsunuz demektir. Mobilyalarınızı saklatırken işini iyi yapan bir firma tercih etmelisiniz.

Evinizde fazla mal bulunuyorsa ve siz bu eşyaları belirli bir süre depolatmak istiyorsanız şirketimizden teklif alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Güvenlik: Eşyalarınız sizler yanlarında değilken güvenilir bir şekilde saklanmaktadır. Depolarımızın tamamında kamera sistemi bulunmaktadır.

Depolama işinde profesyonel bir şirket tercih etmeye özen gösterin. Eşyalarınızı depolatmadan önce paketlenmesi görevini kimin yapacağı kesinleştirilmeli. Depolanması gereken eşyalar düzgün bir biçimde paketlenerek depoalama için hazır şekle getirilmeli.

Antalya Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Antalya Depolama ücretleri depolanacak olan eşyaların hacmine göre değişiklik göstermektedir. Hesaplama yapılırken büyük bir çoğunlukla metreküp olarak hesaplama yapılır. Eşyaların kaplayacağı ölçüye göre fiyatlandırma yapılır.

Depolama fiyatları TÜFE oranları doğrultusunda sürekli artmaktadır. Depolama sözleşmesinde ücretlendirme konusunda bilgi yer almaktadır.

Antalya Eşya Depolama Alanı Özellikleri

saklama alanları büyük bir çoğunukla farklı bölümlere bölünmüş kocaman depolardır. Bu ufak bölümler çoğunlukla ayrı bir anahtara sahiptir ve bu anahtar kiralayana verilir. Saklama alanları güvenlik kameraları ile donatılmıştır. Depolanacak olan eşyaların güvenilir bir şekilde depolanabilmesi için bütün tedbirler alınır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat