Ankara Eşya Depolama

Ankara Eşya Depolama

Ankara Ev Eşyası Depolama

Ankara il sınırları içerisinde ev eşyanızı belirli bir süre depolatmak istiyorsanız profesyonel bir ardiye hizmetine gerek duyuyorsunuz demektir. Mobilyalarınızı saklatırken düzenli bir şirket seçmelisiniz.

Evinizde fazla eşya mevcutsa ve sizler bu malları uzun bir süre depolatmak istiyorsanız tarafımızdan teklif alabilirsiniz.

Depolamanın Avantajları

Emniyetli: Mallarınız sizler yanlarında değilken güvenilir bir biçimde saklanmaktadır. Antrepolarımızın tamamında güvenlik görevlisi bulunmaktadır.

Depolama hizmetinde güvenilir bir şirket tercih etmeye itina gösterin. Mallarınızı depolatmadan önce ambalajlanması görevini kimin yapacağı kararlaştırılmalı. Depolanması gereken eşyalar uygun bir biçimde paketlenerek saklama için hazır hale getirilmeli.

Mal Depolama Fiyatları

Depolama tarifesi depolanacak olan eşyaların kaplayacağı alana göre farklılık göstermektedir. Hesaplama gerçekleştirilirken büyük bir çoğunlukla metreküp olarak hesaplama yapılır. Eşyaların kaplayacağı alana göre ücretlendirme yapılır.

Depolama fiyatları TEFE oranları doğrultusunda devamlı artmaktadır. Depolama sözleşmesinde fiyatlandırma konusunda içerik yer almaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat