Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat işleriniz için bizleri aramadan hiçbir şekilde taşınmayın! Zeytinburnu nakliyat sektöründe onlarca yıldır hizmet sunan ticarethanemiz uzman personelleri ve çok sayıda kamyonu ile profesyonel taşımacılık servisi sağlamaktadır.

Zeytinburnu Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık

Zeytinburnu içi nakliye ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Şehiriçi nakliyatlarda ambalajlama işlemleri genelde dikkatli bir şekilde yapılmaz. İşletmemiz bu konuda gereğinden fazla dikkatlidir. İlçe içinde nakliyat hizmeti kısa sürede halledilir.

Zeytinburnu Nakliyat Fiyatları

Zeytinburnu semtinde evini taşıtacak insanlar çoğunlukla çevrimiçi ücret araştırması gerçekleştirir. İnternette karşınıza çıkan fiyatlar genellikle ziyaretçileri yanıltmaktadır. İl içi taşımacılık ücretleri çoğunlukla 2000 Türk Lirası gibi fiyatlara sağlanır. Bahsi geçen ücretler asansörsüz nakliye rakamlarıdır.

Zeytinburnu Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık servisi sayesinde nakliye esnasında mallarınızın dökülme olasılığı ortadan kalkar. Vinç sistemi sayesinde yüksek katlar mesele olmaktan çıkar. Vinç kamyonu 350 kilo ağırlığa sahip yükleri 55 metre yüksekliğe çıkarmak maksadıyla kullanılmaktadır.

Zeytinburnu Sigortalı Taşımacılık

Nakliye sırasında ortaya çıkabilecek her türlü zararı karşılamaktadır. Nakliyat emtea sigortaları genelde 125.000 TL teminata sahiptir. Her taşımacılık işletmeleri sigortalı nakliyat servisi sunmamaktadır. Eşyalarınızı naklettirirken mutlaka sigortalı sevk yaptırdığınıza emin olun.

Zeytinburnu Paketleme Hizmeti

Ekibimiz nakliye esnasında ürünlerinizin zarar görmemesi amacıyla kolileme işlemlerinde kaliteli ambalajlama gereçleri tercih edilmektedir. Paketleme işi ne kadar sağlıklı yapılırsa nakliyat esnasında eşyalarınızın zarar görme olasılığı ortadan kaybolur.