Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle evden eve nakliyat gereksinimleriniz için şirketimizi aramadan kesinlikle taşınmayın! Yenimahalle evden eve nakliyat sektöründe onlarca yıldır hizmet sunan işletmemiz uzman personelleri ve kamyonları ile güvenilir nakliye çözümleri vermektedir.

Yenimahalle Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle içerisinde evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için hizmet sağlıyoruz. Şehiriçi taşımacılıklarda paketleme işleri genelde itinalı bir şekilde yapılmamaktadır. Ticarethanemiz bu hususda gereğinden fazla dikkat eder. İl içi nakliye hizmeti aynı gün içerisinde tamamlanır.

Yenimahalle Nakliyat Fiyatları

Yenimahalle bölgesinde evini naklettirecek kişiler genellikle çevrimiçi fiyat araştırması yapar. İnternette karşınıza çıkan tarifeler genelde kişileri yanıltır. Bölge içi nakliyat fiyatları çoğunlukla 1500 Türk Lirası gibi fiyatlara sağlanır. Mevzubahis ücretler asansörsüz taşımacılık fiyatlarıdır.

Yenimahalle Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliye servisi sayesinde taşımacılık süresinde mallarınızın kırılma olasılığı ortadan kaybolur. Mobil asansör sistemi sayesinde yüksek katlar mesele olmaktan çıkar. Vinç makinesi 250 Kg ağırlığa sahip eşyaları 50 metre yüksekliğe çıkarmak gayesiyle tercih edilir.

Yenimahalle Sigortalı Taşımacılık

Nakliyat sırasında meydana gelebilecek tüm zararı karşılamaktadır. Nakliyat emtea sigortaları genelde 100.000 Lira teminata sahiptir. Bütün nakliye firmaları sigortalı taşımacılık servisi sunmamaktadır. Evinizi naklettirirken mutlaka sigortalı nakliyat yaptırdığınıza emin olun.

Yenimahalle Paketleme Hizmeti

İşletmemiz taşıma esnasında ürünlerinizin zarar görmemesi için paketleme işlemlerinde dayanıklı ambalajlama gereçleri tercih edilmektedir. Ambalajlama işlemleri ne kadar profesyonel gerçekleştirilirse nakliye esnasında ürünlerinizin zarar görme ihtimali ortadan kalkar.