Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için şirketimizi aramadan asla taşınmayın! Pendik evden eve taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet sunan şirketimiz uzman işçileri ve geniş araç filosu ile güvenilir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Pendik Şehiriçi Ev Taşımacılığı

Pendik içerisinde nakliye ihtiyaçlarınız için hizmet sağlıyoruz. Şehiriçi taşımacılıklarda paketleme işi çoğunlukla dikkatli bir şekilde yapılmaz. Şirketimiz bu hususda son derece dikkat eder. Şehir içi nakliye servisi kısa bir zamanda sağlanır.

Pendik Nakliyat Fiyatları

Pendik bölgesinde evini naklettirecek insanlar çoğunlukla online ücret araştırması yapmaktadır. Web sitelerinde karşılaştığınız tarifeler çoğunlukla kişileri yanıltmaktadır. Bölge içi taşımacılık fiyatları çoğunlukla 2500 TL gibi ücretlere sağlanır. Bahsi geçen fiyatlar asansörsüz taşımacılık rakamlarıdır.

Pendik Asansörlü Nakliye

Asansörlü nakliye servisi sayesinde taşımacılık sürecinde ürünlerinizin zarar görme ihtimali ortadan kalkar. Vinç sistemi sayesinde yüksek katlar mesele olmaktan çıkar. Vinç makinesi 450 kilo ağırlığa sahip yükleri 40 metre yüksekliğe çıkarmak gayesiyle kullanılır.

Pendik Sigortalı Nakliyat

Taşımacılık sırasında ortaya çıkabilecek her türlü ziyanı karşılamaktadır. Nakliyat emtiya sigortaları genellikle 75.000 TL teminata sahiptir. Tüm nakliye firmaları sigortalı taşımacılık servisi sunmamaktadır. Evinizi taşıtırken mutlaka sigortalı taşımacılık yaptırdığınıza ikna olun.

Pendik Paketleme Hizmeti

Ekibimiz taşıma sırasında mallarınızın zarar görmemesi amacıyla sarma işlemlerinde dayanıklı ambalajlama gereçleri kullanılmaktadır. Paketleme işlemleri ne kadar sağlam yapılırsa nakliyat esnasında ürünlerinizin zarar görme ihtimali ortadan kaybolur.