Konak Evden Eve Nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat

Konak evden eve nakliyat gereksinimleriniz için bizleri aramadan asla taşınmayın! Konak nakliye sektöründe onlarca yıldır hizmet sunan ticarethanemiz uzman personelleri ve çok sayıda kamyonu ile kusursuz taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Konak Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık

Konak sınırları içinde ev taşımacılığı gereksinimleriniz için hizmetinizdeyiz. Şehiriçi nakliyelerde ambalajlama işlemleri çoğunlukla dikkatli bir şekilde yapılmamaktadır. İşletmemiz bu konuda son derece titizdir. İlçe içinde nakliyat hizmeti aynı gün içerisinde tamamlanır.

Konak Nakliyat Fiyatları

Konak ilçesinde eşyalarını naklettirecek kişiler genelde çevrimiçi fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitelerinde karşınıza çıkan tarifeler genelde müşterileri yanıltmaktadır. İl içi nakliyat ücretleri genelde 1500 TL gibi fiyatlara gerçekleştirilir. Bahsi geçen ücretler asansörsüz nakliyat rakamlarıdır.

Konak Asansörlü Nakliye

Asansörlü nakliye servisi sayesinde nakliyat sürecinde eşyalarınızın kırılma olasılığı ortadan kaybolur. Asansör sistemi sayesinde yüksek katlar sorun olmaz. Asansör kamyonu 350 Kg ağırlığa sahip eşyaları 40 metre yüksekliğe çıkarmak gayesiyle kullanılmaktadır.

Konak Sigortalı Taşımacılık

Nakliye esnasında ortaya çıkabilecek bütün zararı karşılamaktadır. Nakliyat emtiya sigortaları genelde 100.000 Türk Lirası teminata sahiptir. Her nakliye işletmeleri sigortalı taşımacılık hizmeti sunmamaktadır. Evinizi taşıtırken mutlaka sigortalı taşımacılık yaptırdığınıza emin olun.

Konak Paketleme Hizmeti

İşletmemiz taşımacılık esnasında eşyalarınızım zarar görmemesi için paketleme işlemlerinde dayanıklı paketleme gereçleri kullanılmaktadır. Paketleme işlemleri ne kadar iyi gerçekleştirilirse nakliye sırasında eşyalarınızın zarar görme olasılığı ortadan kaybolur.