Eyyübiye Evden Eve Nakliyat

Eyyübiye Evden Eve Nakliyat

Eyyübiye evden eve nakliyat işleriniz için şirketimizi aramadan kesinlikle taşınmayın! Eyyübiye evden eve nakliyat sektöründe yıllardır hizmet veren ticarethanemiz uzman çalışanları ve kamyonları ile profesyonel taşımacılık servisi sunmaktadır.

Eyyübiye Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Eyyübiye sınırları içinde nakliyat ihtiyaçlarınız için hizmet sağlıyoruz. Şehiriçi nakliyatlarda ambalajlama işlemleri çoğunlukla dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmez. Bizler bu hususda son derece dikkat eder. İlçe içi taşımacılık servisi aynı gün içerisinde sağlanır.

Eyyübiye Nakliyat Fiyatları

Eyyübiye ilçesinde evini naklettirecek kişiler genelde internetten fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitelerinde karşınıza çıkan fiyatlar genelde müşterileri yanıltır. İl içi nakliye ücretleri genelde 2500 TL gibi rakamlara yapılır. Bahsi geçen fiyatlar asansörsüz nakliyat rakamlarıdır.

Eyyübiye Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü nakliye servisi sayesinde taşımacılık esnasında ürünlerinizin dökülme ihtimali ortadan kaybolur. Asansör sistemi ile yüksek katlar sorun olmaz. Hidrolik asansör makinesi 350 Kilogram ağırlığa sahip ürünleri 40 metre yüksekliğe çıkarmak maksadıyla tercih edilir.

Eyyübiye Sigortalı Nakliyat

Nakliye sırasında ortaya çıkabilecek her türlü zararı karşılamaktadır. Nakliyat emtea sigortaları genellikle 75.000 Lira teminata sahiptir. Her taşımacılık işletmeleri sigortalı nakliyat servisi sunmamaktadır. Ürünlerinizi naklettirirken mutlaka sigortalı nakliyat yaptırdığınıza emin olun.

Eyyübiye Paketleme Hizmeti

Bizler taşımacılık sırasında mallarınızın zarar görmemesi amacıyla kolileme işlemlerinde dayanıklı ambalajlama gereçleri kullanılmaktadır. Paketleme işlemleri ne kadar sağlıklı gerçekleştirilirse taşımacılık esnasında eşyalarınızın zarar görme ihtimali ortadan kaybolur.