Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için bizleri aramadan hiçbir şekilde taşınmayın! Esenler nakliye sektöründe onlarca yıldır hizmet veren ticarethanemiz uzman personelleri ve geniş araç filosu ile kurumsal taşımacılık hizmeti vermektedir.

Esenler Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Esenler içerisinde ev taşımacılığı ihtiyaçlarınız için hizmet sağlıyoruz. Şehiriçi nakliyelerde paketleme işlemleri genelde özenli bir şekilde yapılmaz. Bizler bu konuda gereğinden fazla dikkat eder. İlçe içerisinde nakliye hizmeti kısa bir zamanda tamamlanır.

Esenler Nakliyat Fiyatları

Esenler ilçesinde evini taşıtacak kişiler genelde internetten fiyat araştırması gerçekleştirir. İnternet ortamında karşınıza çıkan fiyatlar genelde ziyaretçileri yanıltmaktadır. İl içi nakliyat ücretleri çoğunlukla 1500 Türk Lirası gibi ücretlere gerçekleştirilir. Bahsi geçen fiyatlar asansörsüz nakliye rakamlarıdır.

Esenler Asansörlü Nakliye

Asansörlü taşımacılık servisi sayesinde taşımacılık süresinde eşyalarınızın dökülme olasılığı ortadan kaybolur. Mobil asansör sistemi ile yüksek katlar mesele olmaktan çıkar. Vinç kamyonu 250 kilo ağırlığa sahip yükleri 42 metre yükseltiye çıkarmak için kullanılır.

Esenler Sigortalı Nakliye

Nakliye sırasında ortaya çıkabilecek bütün zararı karşılamaktadır. Nakliyat emtea sigortaları genellikle 125.000 Türk Lirası teminata sahiptir. Her nakliye şirketleri sigortalı nakliyat servisi sunmamaktadır. Evinizi naklettirirken mutlaka sigortalı sevk yaptırdığınıza emin olun.

Esenler Paketleme Hizmeti

Bizler taşıma sırasında ürünlerinizin zarar görmemesi amacıyla ambalajlama işlemlerinde avrupa standartlarında paketleme gereçleri tercih edilmektedir. Ambalajlama işi ne kadar sağlıklı gerçekleştirilirse taşımacılık sırasında eşyalarınızın zarar görme ihtimali ortadan kalkar.