Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için şirketimizi aramadan kesinlikle taşınmayın! Beykoz nakliyat sektöründe çok uzun süredir hizmet sağlayan ticarethanemiz uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile profesyonel nakliyat hizmeti vermektedir.

Beykoz Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık

Beykoz içerisinde nakliye ihtiyaçlarınız için emrinizdeyiz. Şehiriçi nakliyatlarda paketleme işi genelde itinalı bir şekilde yapılmamaktadır. Bizler bu hususda fazlasıyla dikkat eder. İlçe içi taşımacılık servisi kısa bir zamanda sağlanır.

Beykoz Nakliyat Fiyatları

Beykoz semtinde evini naklettirecek kişiler çoğunlukla çevrimiçi fiyat araştırması yapmaktadır. İnternet ortamında karşılaştığınız tarifeler çoğunlukla ziyaretçileri yanıltır. Bölge içi taşımacılık ücretleri genelde 2000 Türk Lirası gibi ücretlere sağlanır. Bahsi geçen fiyatlar asansörsüz taşımacılık fiyatlarıdır.

Beykoz Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliye hizmeti sayesinde nakliyat süresinde mallarınızın zarar görme olasılığı ortadan kaybolur. Asansör sistemi sayesinde yüksek katlar mesele olmaz. Asansör kamyonu 300 Kg ağırlığa sahip eşyaları 40 metre yükseltiye çıkarmak için kullanılmaktadır.

Beykoz Sigortalı Nakliyat

Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek bütün ziyanı karşılamaktadır. Nakliyat emtiya sigortaları genelde 125.000 TL teminata sahiptir. Tüm taşımacılık işletmeleri sigortalı taşımacılık hizmeti sunmamaktadır. Ürünlerinizi taşıtırken mutlaka sigortalı taşımacılık yaptırdığınıza emin olun.

Beykoz Paketleme Hizmeti

Şirketimiz taşıma esnasında ürünlerinizin zarar görmemesi amacıyla paketleme işlemlerinde nitelikli paketleme malzemesi tercih edilmektedir. Ambalajlama işi ne kadar iyi yapılırsa taşımacılık esnasında mallarınızın zarar görme ihtimali ortadan kaybolur.