Altınordu Evden Eve Nakliyat

Altınordu Evden Eve Nakliyat

Altınordu evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için bizleri aramadan kesinlikle taşınmayın! Altınordu nakliye sektöründe onlarca yıldır hizmet veren şirketimiz uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile profesyonel nakliye çözümleri sağlamaktadır.

Altınordu Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Altınordu sınırları içinde ev taşımacılığı gereksinimleriniz için hizmetinizdeyiz. Şehiriçi nakliyatlarda paketleme işleri çoğunlukla itinalı bir şekilde yapılmamaktadır. Şirketimiz bu hususda fazlası ile titizdir. İl içinde nakliye servisi kısa bir zamanda sağlanır.

Altınordu Nakliyat Fiyatları

Altınordu bölgesinde eşyalarını taşıtacak insanlar genellikle internetten ücret araştırması yapar. İnternette karşılaştığınız fiyatlar çoğunlukla kişileri yanıltmaktadır. Şehir içi nakliyat fiyatları çoğunlukla 2000 Türk Lirası gibi fiyatlara yapılır. Mevzubahis ücretler asansörsüz nakliyat rakamlarıdır.

Altınordu Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü nakliye servisi sayesinde taşımacılık süresinde mallarınızın dökülme olasılığı ortadan kaybolur. Vinç sistemi ile yüksek katlar problem olmaz. Hidrolik asansör makinesi 400 Kilogram ağırlığa sahip eşyaları 55 metre yükseltiye çıkarmak maksadıyla kullanılır.

Altınordu Sigortalı Nakliye

Taşımacılık sırasında ortaya çıkabilecek bütün ziyanı karşılamaktadır. Nakliyat emtiya sigortaları genelde 125.000 Lira teminata sahiptir. Tüm nakliyat firmaları sigortalı taşımacılık hizmeti sunmamaktadır. Evinizi naklettirirken mutlaka sigortalı nakliyat yaptırdığınıza ikna olun.

Altınordu Paketleme Hizmeti

Ekibimiz taşımacılık sırasında mallarınızın zarar görmemesi amacıyla kolileme işlemlerinde kaliteli ambalajlama malzemesi tercih edilmektedir. Ambalajlama işi ne kadar sağlıklı gerçekleştirilirse nakliyat esnasında eşyalarınızın zarar görme olasılığı ortadan kaybolur.